“Рятівний список”: 28 речей, які допоможуть легше сприймати себе і життя
Про страхи, образи, дітей, вік, речі і три потужні лікувальні сили
Про страхи, образи, дітей, вік, речі і три потужні лікувальні сили
Одразу зазначимо: легше сприймати життя, лише прочитавши цей список, навряд чи можна. Але впевнені, дуже багато пунктів одразу витверезять, заспокоять, змусять задуматися і навіть трошки «вправлять мозок». Кожен із 28 пунктів дуже простий, як і все геніальне. І справді дієвий. Просто ми забуваємо про це в буденній метушні…
Завжди ставте їх на перше місце. Вони важливіші за роботу, хобі, комп’ютер.
Чим меншою кількістю речей ви обростаєте, тим ви вільніші. Обирайте їх з розумом.
Ми завжди чекаємо неймовірного майбутнього, але життя вже триває. Навчіться жити сьогоденням.
Більшість речей, яких ми боїмося, ніколи не трапляться. Але навіть якщо вони відбуваються, то можуть виявитися не такими страшними, як здавалося.
Витрачайте гроші за своїми можливостями. Живіть вільно. Борги не дозволять вам цього зробити.
Ви приводите дітей у цей світ і дбаєте доки вони не стануть здатними подбати про себе самостійно. Навчайте їх, любіть, підтримуйте, але не намагайтеся змінити. Кожна дитина унікальна і має прожити своє життя.
У 30 ви сприймаєте 50 як жахіття. А в 50 почуваєтеся, наче вам все ще 30. Наш вік не повинен визначати ставлення до свого життя. Не дозволяйте цифрам змінити вас справжню.
Вдаючи з себе когось іншого, ми притягуємо не своїх людей, а тих, кому подобається наш образ, а не наша суть.
Це безкоштовні ліки від усіх хвороб.
Відпустіть її. Іншого правильного шляху просто немає.
Оточуйте себе тими людьми, які викликають у вас захоплення, надихають, подобаються. Займайтеся тим, що вас запалює – у цьому радість буття.
Вони роблять нас цікавішими, глибшими, вчать взаємодіяти з людьми і сприймати їхню інакшість. Не відмовляйте собі навіть у подорожах власною місцевістю.
Завжди є хтось розумніший за вас, а ваші відповіді не завжди вірні. Пам’ятайте про це.
Не бійтеся змін, сприймайте їх як нове завдання, як пригоду.
Так, хочеться, щоб оточуючі поводилися так, як нам подобається. Але ми не можемо їх змінити. Поважайте унікальність і незалежність тих, хто поруч з вами.
Кожному щось в собі не подобається. Але це наше тіло, і воно єдине, що належить тільки нам. Ставтеся до себе з любов’ю.
Причому не тільки ту, кому адресована подяка, а й ту, хто подяку висловлює. Не забувайте дякувати людям за все, що вони для вас роблять.
Будьте вільними від самообману і самоосліплення.
Всі ми чекаємо великих перемог і досягнень, забуваючи про те, що вони складаються з дрібних, іноді ледь помітних кроків. Цінуйте їх.
Життя сповнене складнощів, плутанини і зобов’язань, які роблять його тільки гіршим. Просте життя дає простір для радості і улюблених занять.
Пізно – це лише виправдання для того, щоб не намагатися. Йти до мети чи мрії можна в будь-якому віці.
Перестаньте страждати і зробіть хоч що-небудь, аби посміхнутися.
Не прив’язуйтеся до них. Будьте відкритим для нових можливостей та ідей. Ви здивуєтеся, як багато цікавого відкриває життя, якщо не обмежуватися стереотипами.
Хвилюватися варто лише в тому випадку, якщо це допоможе вирішити проблему. Інакше хвилювання відключає мозок, і ви просто не в змозі діяти адекватно.
Коли вам сповниться 90 років, скільки днів у вас залишиться? Живіть і цінуйте кожен з них, поки вам не 90. 29. Любов – це відповідь на будь-яке питання. Любов – це те, чому ми тут. Сила, яка рухає світом. Діліться нею і висловлюйте її кожен день. Робіть світ кращим.
(За матеріалом Ольги Рубцової, журнал Psychology)