Тільки для жінок! Гранти, заходи, лекції у лютому-березні – мерщій реєструватися!
Є пропозиції і для жінок-аграріїв, і для вагітних з Рівного, і для підприємиць, і для поціновувачок Лесі Українки
Є пропозиції і для жінок-аграріїв, і для вагітних з Рівного, і для підприємиць, і для поціновувачок Лесі Українки
Дівчата, налітайте, розбирайте – усі зібрані нами заходи, навчання, лекції безкоштовні, частина навіть онлайн, тобто можна взяти участь з будь-якої точки України чи світу, головне – бажання розвиватися, робити щось, пізнавати нове і знайомитися з такими ж активними, діяльними українками. Адже кожен захід – це передусім, спілкування з однодумицями, це те, чого нам так не вистачає і що ми так любимо 🙂
12 лютого усі охочі можуть послухати розповідь Сергія Романова, доктора філологічних наук, професора Волинського національного університету імені Лесі Українки про улюблену нами письменницю, поетку і передусім жінку, яка мала особисте життя, романтичні захоплення і велике кохання. Приватна сфера письменниці повсякчас зазнавала ретушування і замовчування. Однак життя модерної мисткині так само є витвором мистецтва. І не лише тому, що слугує матеріалом для її художніх візій, а саме проживається як творчий акт.
Лекція організована у межах проєкту «ЇЇЛЕКТОРІЙ Творчині української дійсности» і реалізується Центром гендерної культури у партнерстві з Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine , експертним ресурсом Гендер в деталях, Українською асоціацією дослідників жіночої історії, Інститут Івана Франка НАН України, медіаресурсом «Українки» та Харківським прес-клубом.
Охочі можуть доєднатися до лекції в зумі та поставити лектору власне запитання
https://us06web.zoom.us/j/89052451308
Код доступу: 065775
Читайте також: Жінки родини Косач: як склалися долі сестер і матері Лесі Українки
Програма спрямована на підтримку жінок, які хочуть розпочати або розвинути власну справу у сфері агропідприємництва: займаються або планують займатися вирощуванням овочів, ягід, квітів та зелені на малих ділянках, у теплицях або вертикальних фермах. Програма зараз охоплює три регіони України: Дніпропетровську, Полтавську та Вінницьку області і, окрім освітнього модулю, передбачає можливість для жінок отримати грант у розмірі 150 000 грн для будівництва теплиць та закупівлі необхідного обладнання.
Ця ініціатива впроваджується у партнерстві з громадською спілкою «Українська продовольча долина» (Ukrainian Food Valley) та за фінансової підтримки The Jewish Federations of North America.
Етапи програми:
До участі в програмі FemAgro запрошуються громадянки України, які мешкають у сільській місцевості або в малих містечках, мають діючий агробізнес або готові започаткувати мікробізнес в агросекторі з подальшою реєстрацією ФОП. Усі деталі програми зазначені в Положенні програми на сайті фонду «Жіночі можливості».
Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму.
Читайте також: Рут Хендлер: емігрантка, яка придумала Барбі, пережила рак і створила протези для грудей
Упродовж повномасштабного вторгнення у Центрі вже провели кілька хвиль таких лекцій та навчання для працівників освіти, щоб допомогти їм через збалансований раціон підтримувати себе у робочому стані, заразом ознайомитися з правилами та традиціями харчування. Адже не секрет, який рівень стресу, втоми випадає на вчителів, вихователів, що безпосередньо впливає і на вагу, і на здоров’я.
Заявки приймаються до 30 березня 2025 року.
Кожна освітянка має можливість подати заявку на сайті та зареєструватись за посиланням: https://healthfood.care/healthandeducators
Читайте також: Стародавня українська кухня: що їли, пили наші предки
Тренінги будуть цікаві для тих, хто прагне зробити перші кроки у кар’єрі чи власній справі, здобути практичні навички у продажах, маркетингу та лідерстві. Лекторка курсу — фахівчиня з 15-річним досвідом управління командами Анна Антонова.
Теми ц календар найближчих тренінгів:
Приєднатись до курсу можуть лише 20 жінок і дівчат, тому реєстрація обов’язкова. Залишити заявку на участь можна за посиланням.
Проєкт впроваджується БФ «Світ українцям» та Soleterre за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).
Читайте також: Перша бізнес-леді Галичини Климентина Авдикович: як вдова українського професора стала королевою шоколаду
У рамках проєкту упродовж трьох місяців плануються лекції та зустрічі, жінки займатимуться спортом та іншими активностями, набиратимуться позитивних емоцій, дізнаватимуться більше про вагітність, пологи, догляд за малюками та виховання.Також фахівці мають поділитися з жінками знаннями, які допомагають підготуватись до легких пологів та загалом до батьківства.
Серед основних лекцій:
Реєстрація для участі в проєкті триватиме до кінця березня. Активності розпочнуться у квітні та триватимуть до червня.
Зареєструватися можна тут.
Читайте також: Жіночі виділення – 4 види, які мають насторожити
WEPs або Принципи розширення прав і можливостей жінок — це інструменти для керівництва бізнесів у сприянні гендерній рівності та розширенні можливостей жінок як в карєрному рості, так і в професійному розвитку, як на своєму робочому місці, так і у суспільстві в цілому. Учасники та учасниці навчань детально ознайомляться з WEPs та отримають практичні знання для їх реалізації в межах своїх команд, дізнаються, як приєднатися до Альянсу з гендерно орієнтованого та інклюзивного відновлення України.
Хто може долучитися? Власниці та власники бізнесу; представниці та представники державних і приватних компаній; членкині та члени бізнес-асоціацій.
Навчальні сесії відбудуться 17-19 лютого та 14-16 квітня онлайн. Участь у навчанні безоплатна. До участі в кожній навчальній сесії буде запрошено до 25 учасниць та учасників. Організатор: ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі»
Реєстраційна форма та деталі — за посиланням.
Читайте також: Мерилін вос Савант: найрозумніша жінка планети
8 березня у Києві відбудеться день, присвячений турботі про жінок. Що очікувати на заході? Програма обіцяє бути насиченою та різноманітною:
Захід організовує ТМ “Takа Mama”. Кількість місць обмежена — 120 квитків. Реєстрація та деталі тут.