Ці права вони мають не менше значення, аніж право на вільне волевиявлення, охорону здоров’я, працю, освіту. До цих прав кожна з нас приходить сама – з досвідом, з роками, хтось після помилок, хтось після зрад і випробувань. Хтось пізно, хтось рано, а хтось просто зараз, прочитавши у нас…

Ти маєш право залишити будь-яку ситуацію, в якій ти себе не бачиш. Ти маєш право піти з будь-якої життєвої історії, в якій ти собі не подобаєшся.

Ти маєш право покинути місце, в якому ти згасаєш, а не сяєш. Ти маєш право зібрати валізи та почати все спочатку в іншому місці. Ти маєш право змінити своє життя.

Маєш право…

Ти маєш право піти з роботи, яку ненавидиш, навіть якщо весь світ тебе відмовляє. Ти маєш право шукати те, що мотивує тебе прокидатися щодня із радістю, а не з примусу.

Ти маєш право покинути того, хто погано з тобою поводиться. Ти маєш право ставити себе на перше місце і піти, якщо ти знову й знову намагаєшся його змінити, але він не міняється.

Ти маєш право прощати себе за великі та маленькі помилки, ти маєш право бути доброю до себе, дивитися у дзеркало та подобатися собі.

Ти маєш право відмовитися від лжедрузів. Маєш право оточити себе любов’ю, людьми, які підтримують тебе і допомагають. Ти маєш право отримувати ту енергію, яка тобі потрібна саме зараз.

Ти маєш право позбутися марних очікувань.

Хтось скаже, що піти, покинути, залишити – це погано, це означає здатися й опустити руки. Але часто піти, покинути, залишити – це найкраще, що ти можеш для себе зробити. Це дозволяє змінити вектор життя, почати спочатку, відкрити себе й світ. Часто піти рівносильне себе врятувати, не застрягти в неправильному місці з неправильними людьми.

Піти – значить відкрити двері змінам, зростанню, можливостям і звільненню. У тебе завжди є це право, доки не знайдеш своє місце – те, що робить тебе щасливою. Ти навіть маєш право покинути себе нинішню і створити нову…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: