Гаряча лінія фонду “Запорука” надає безкоштовну психологічну підтримку
У команді працює 20 кваліфікованих психологів, які допоможуть людям у кризових емоційних станах
У команді працює 20 кваліфікованих психологів, які допоможуть людям у кризових емоційних станах
Емоційно врівноважити, дати сили впоратися і пережити важкі часи – новий проект психологічної підтримки благодійного фонду «Запорука» допомагає українцям вистояти. Вже зараз сотні тих, хто постраждав від війни, отримують професійні консультації кризових психологів.
20 кваліфікованих психологів, котрі залучені до роботи в проєкті, мають безпосередній досвід роботи з кризовими станами. Серед спеціалістів – жінки та чоловіки. Якщо людині комфортніше спілкуватися, наприклад, з чоловіком, то координатор гарячої лінії обов’язково це врахує.
Звертатися можна з різних питань: від проблем адаптації в чужій країні, налагодження стосунків із дитиною-підлітком, тривожності, безсоння, апатії, панічних атак до таких, як відчуття безнадійності, смерть близьких, фізичне та психологічне насильство, суїцидальні думки.
«Під час війни разом із фізичною безпекою вкрай необхідно звертати увагу на свій психологічний стан. Важливо не залишитися наодинці зі своїми відчуттями та страхами. Ніхто з нас не є самотнім у своїх переживаннях», – зазначає засновниця та президентка благодійного фонду «Запорука» Наталія Оніпко.
«Ми надаємо якісну і кваліфіковану допомогу цілодобово. Адже щиро прагнемо, щоб кожен із нас витримав реальність та наслідки війни. Зокрема наші спеціалісти допоможуть розпізнати та подолати тривогу, стрес, депресію. Наша команда гарантує конфіденційність та анонімність, професіоналізм та тактовність», – підкреслює координаторка проекту, психологиня благодійного фонду «Запорука» Лілія Сіроха.
Розповісти про безкоштовну психологічну підтримку благодійного фонду «Запорука» рідним та близьким, усім тим, хто цього потребує – вже допомога ближньому.
Благодійний фонд «Запорука» 14 років підтримує родини онконедужих дітей і створює умови, аби сім’ї були разом під час лікування. Із 2009 року фонд надавав можливість проживати у центрі «Дача» дітям-пацієнтам Національного інституту раку та Охматдиту зі своїми рідними. Офіційне відкриття нової «Дачі» було заплановане в червні цьогоріч. Евакуація дітей, хворих на рак, у закордонні клініки, зокрема в Італію, забезпечення лікарень, які не припинили роботу, медикаментами, обладнанням, реанімобілями, психологічний супровід вимушених переселенців – основні напрями діяльності «Запоруки» під час війни.