Чудове спілкування, яскраві знайомства, жарти, обмін планами, нові ідеї – все це відбувалося у прекрасній залі Travel Hub – туристичному хабі у самому центрі Києва. А скільки приємних хвилин пережили гості, коли вигравали чудові подарунки у безпрограшній лотереї! Призовий фонд у лотереї допомогли сформувати: готель Bristol Hotel Odesa, туристична агенція Тревел Хаб та особисто Ірина Дворська, хімчистка UNMOMENTO та особисто Світлана Юлдашева, мережа клінік CALM (Клінічна академія лазерної медицини), Travel Hub – перший к світі туристичний хаб, Kapsula.

Захід був дуже яскравим завдяки постійному партнеру сніданків Ірини – компанії  “Украфлора” – квіти, рослини, декор від Олени Пилипишиної були шикарними! Від щирого серця Ірина також подякувала постійному багаторічному партнеру, що забезпечує її образ і стиль на заходах: Kapsula та особисто Natalya UA.

Спікераками заходу Ірини були:
  • Ольга Руднєва, СЕО Superhumans Center;
  • Іванна Слабошпицька, головний редактор журналу Viva!, яка зараз займається стратегічними комунікаціями на телеканалі КИЇВ24 та медіпродюсуваням соціальних проектів;
  • Ілона Гвоздьова хореограф, викладачка, переможниця проекту “Танці з зірками”;
  • Даша Малахова, акторка, ведуча, продюсер, фермер, засновниця освітньої школи;
  • Катерина Возіанова, модельєрка, засновниця бренду Indposhiv. 

На «Сніданок з Іриною Золотаревич» прийшли і колишні учениці її Школи, яка разом з Агенцією входить до складу Міжнародної групи масштабуючого коучингу. Багато хто з них успішно розвивається у новій професії, яка стала ще більш актуальною та необхідною під час війни. І якщо Агенція надає послуги коучингу лідерам та засновникам бізнесу, то Школа дає можливість кожному бажаючому освоїти унікальні інструменти коучингу, які допомагають не лише у професійному, але в особистому житті, у самоменджменті, у досягненні цілей.

Міжнародна група масштабуючого коучингу Ірини – це справжній університет лідерства для жінок з різних країн. Тут працюють над  розвитком пружності і проникливості керівників, емпатії і навичками активного слухання, мистецтвом потужних питань, здатністю розбиратися в людях з першого контакту, керувати емоціями лідера,  здатністю ясного мислення та розуміння сценаріїв і шаблонів сприйняття і прийняття рішень.

Війна не сприяє накопиченню у нас внутрішніх ресурсів, тому багато з нас не в кращій формі, і це абсолютно нормально для поточних обставин. Просто коли складно підтримувати себе, бізнес, життєвий устрій ресурсом свого організму, на допомогу приходять дієві та перевірені інструменти. Ними чудово володіє Ірина, коучка рівня МСС ICF. Проте сила методу Ірини Золотаревич не тільки у класики коучинга, але і в авторській компоненті.

Гості Ірини ще довго спілкувалися між собою, ділилися досвідом цього непростого часу, домовлялися про нові зустрічі. Сніданок справді вийшов надихаючим, і це видно з фоторепортажу

Фото: Ростислав Ріпка.