«Муза, менеджер чи тиран?» — нова книжка про жінок у житті відомих художників
Її авторка Оксана Тодорова дослідила біографії митців і презентувала власне бачення формули їхнього успіху
Її авторка Оксана Тодорова дослідила біографії митців і презентувала власне бачення формули їхнього успіху
У книзі «Муза, менеджер чи тиран?» Оксана Тодорова зібрала десять історій про унікальні тандеми відомих чоловіків та їхніх супутниць: від Матісса і Лідії Делекторської до Шагала і Берти Розенфельд. Цікаве, яскраве, з власним авторським поглядом, це видання стало справжньою літературною подією – на його презентацію в мальовничому ресторані «Александровський» зібралися представники різних сфер та бізнесів.
Власне, авторка книги Оксана Тодорова – добре знана в цих колах людина. Вона написала кілька бізнес-книжок і казок, перекладених на італійську й французьку мови. Оксана ще й художниця, стиль якої — емоційний живопис, а об’єкти картин — казкові персонажі. Її твори наповнені любов’ю, материнською ніжністю, сімейною спільністю і підтримкою, прагненням пізнавати навколишню дійсність, подорожувати і поринати у світ незвичайних пригод. «Мрій, і все вийде!» — каже Оксана своєю творчістю.
Оксана Тодорова створила корпоративну серію книжок «Пригоди Айпейчика», реалізувала арт-проєкт «21 тренд для 2021 року», провела корпоративний майстер-клас зі створення картини для рекордної кількості учасників – 500 осіб на ювілеї компанії «Фармпланета». Головним покликанням для себе вважає надихати оточуючих на їхню власну творчість і на постійний розвиток.
З цією метою й була написана книга «Муза, менеджер чи тиран?». «Книжка буде корисною для фахівців зі сфери бізнесу», — вважає Тодорова і додає: «Ідеї, закладені в історії, а також висновки будуть корисними для маркетингової діяльності, корпоративних комунікацій, для креативних підходів до брендингу. Бо, як відомо з ефекту Медичі, найгеніальніші ідеї народжуються на перетині сфер діяльності, культур, світосприйняття».
«Може це неймовірна продуктивність, завдяки якій залишилися сотні й навіть десятки тисяч шедеврів живопису? Що ще? Літературний контент — численні мемуари, книжки, сценарії та листи? Несподівані факти, які мають вірусний ефект і передаються з уст у вуста масовою аудиторією? А може, цим митцям просто пощастило з жінками? Адже саме жінки створювали умови для розкриття таланту і для популяризації геніїв, що і сприяло їхньому фінансовому успіху», — зазначила Оксана на презентації книги, яку присвятила коханому чоловікові Сергію та донькам Таїсії та Єві.
Друзі та гості свята не тільки занурились у факти біографій відомих художників, а й ніби торкнулися пензлем кольорової палітри кожного майстра.
Картини, придбані на заході та створені на майстер-класах з живопису прикрасять сучасний житловий простір і нагадуватимуть: «Минуле — це історія. Майбутнє — загадка. Теперішнє — подарунок».
«Яким бути цьому подарунку у нашому сьогоденні — вирішуємо ми самі. Ми можемо впливати на нього власною свідомістю і співпрацею з однодумцями, які примножують добро. Ми можемо мріяти й діяти, передаючи любов від серця до серця», — додала Оксана Тодорова.
Замовити книгу «Муза, менеджер чи тиран?» можна за посиланням.