Підсумки першого Українського будівельного конгресу
Влада й бізнес обговорили Формулу відбудови України
Влада й бізнес обговорили Формулу відбудови України
У Києві 14 грудня пройшов перший Український будівельний конгрес, в рамках якого учасники висловили власні думки, бачення та обговорили Формулу відбудови України. Захід став майданчиком для конструктивного діалогу між владою, девелоперами, архітекторами, будівельниками та громадським сектором та іншими учасниками галузі. Важливим питанням конгресу стала проблема повернення з за кордону українців, без яких поновлення України неможливе. Програма складалася з дискусійних панелей, виступів та презентацій експертів з різних напрямків, також були батли між учасниками конгресу на теми відбудови.
«Наш конгрес – це платформа, на якій ми надаємо можливість взаємодіяти різним командам та компаніям, а також висловити свою думку з приводу того, як Україні найкраще всього рухатись надалі в контексті відбудови», – сказав організатор Українського будівельного конгресу Ігор Парубський.
Під час конгресу відбувся запуск Стратегічної платформи SMART SUSTAINABLE CITY від національного девелопера ZEZMAN HOLDIND, покликаної мобілізувати інтелектуальний людський капітал задля досягнення амбітних цілей.
«Щоб виграти конкуренцію за українців, не достатньо забезпечити базову безпеку. Сьогодні агломерації та мегаполіси, що розвиваються за принципами Smart Sustainable City здатні конкурувати з окремими державами, за виховання, утримання, залучення талановитих та економічно активних жителів з усього світу. Адаптуючи та імплементуючи найкращі міжнародні практики вже сьогодні, ми прискорюємо відновлення та розквіт України. Розвиток сталих міст можливий лише на основі ефективного партнерства громади, держави, бізнесу та міжнародних установ. Сьогодні ми розпочали об’єднувати цих стейкхолдерів на стратегічній платформі SMART SUSTAINABLE CITY. Трансформація України шляхом трансформації міст на часі!» – зазначив засновник та СЕО ZEZMAN HOLDIND Борис Голденштейн.
Крім того, темами панелей конгресу стали:
● Інновації та їх вплив на розвиток бізнесу;
● Перспективні напрямки інвестицій в майбутню відбудову України;
● Технології майбутнього відновлення, як інструмент модернізації України;
● Гроші на житло, джерела надходжень 2024: інвестиції, продажі, іпотека;
● Місто без меж: власні приклади та дії в напрямку безбарʼєрності.
В їх обговоренні та висловлюванні думок щодо Формули відбудови України взяли участь Володимир Поперешнюк, співзасновник «Нова Пошта», Артур Міхно, CEO work.ua, Анатолій Амелін, директор економічних програм Українського інституту майбутнього, Олександр Кащенко, декан архітектурного факультету КНУБА, Анатолій Давидов, декан архітектурного факультету НАОМА, Андрій Вавриш, засновник SAGA Development, Марк Марченко, СЕО SENSAR Development та інші.