“Уявіть, що ви знайшли книгу, в якій читаєте про себе. Про себе в минулому, теперішньому, майбутньому – ким були, ким є, ким прагнете стати, чого хотіли б досягти та уникнути”. Саме такою є «Зробіть НАВПАКИ» – ми в редакції онлайн-медіа «Українки» підписуємося під кожним словом передмови до цього бестселлеру. Це третя книга Людмили Калабухи – експертки з продажів державної програми “Дія.Бізнес”, почесної амбасадорки ООН в Україні з розвитку жіночого підприємництва, письменниці (“Кращі книги України” 2017, 2020, 2023), переможниці рейтингу «Найкращий блогер України 2019».

Перші дві книги пані Людмили – «Почніть говорити «НІ» та «Коли говорити «ТАК» – увійшли у рейтинги кращих книг. А «Зробіть НАВПАКИ» стала двічі кращою книгою України 2023 – перемогла одразу в двох літературних конкурсах, пройшла відбір від Українського Інституту Книги і була представлена на найпрестижнішому міжнародному Книжковому Ярмарку у Франкфурті на Майні Frankfurter Buchmesse-2023.

Книга Людмили Калабухи

Ця книга – перша й поки єдина книга українського письменника про війну в контексті історій, підприємців, яка в англійському перекладі продається на AMAZON

Людмила Калабуха та її книга “Зробіть навпаки” в англійському перекладі

У чому секрет популярності «Зробіть НАВПАКИ»? В її 17 розділах, сповнених конкретними прикладами, історіями наших сучасників-українців та чіткими, дієвими порадами не лише стосовно продажів ДО і ПІД ЧАС ВІЙНИ.

Людмила Калабуха в своїй книзі доводить, що можна зібрати себе наново та витримати те, що, здається, витримати неможливо. А ще – підіймає настрій, надихає й мотивує жити попри провали, сумніви, страх і відчай.

От лише одна коротка історія, яка – впевнені! – змусить вас тут же натиснути на посилання й придбати книгу «Зробіть НАВПАКИ»:

* * *

“Як правильно роздягатися перед мужчиною?

  • зробіть так, щоб плаття падало само, а потім нахиліться за ним
  • не знімайте плаття через голову, це негарно
  • слідкуйте за виразом свого обличчя – воно має бути розслабленим.

Знаєте, що це?
Інструкція “Як правильно роздягатися перед мужчиною” – журнал LIFЕ, 1937. Тільки зберуся в душ, зразу повітряна тривога. Сиджу в коридорі між двома стінами, полізла в телефон і знайшла в нотатках з “довоєнного” – на фото роздягаються дві дами. Одна вишукано-професійно, а друга похапцем, як більшість з нас. Особливо зараз.

Це – реклама “Школи роздягання” для збереження шлюбів.
5 занять по 5 $ (курс 30$).
1937 рік.

Фото з відкритих джерел

Велика Депресія – найбільша економічна криза США, коли їсти людям не було що. А в них шалені продажі курсів роздягання! Я була вражена

Фото з відкритих джерел

Спитала в сторіс в інста, чи пішли ви зараз на такі курси? 48% опитаних відповіли, що так! Причина – відчути себе живою. А ви мені плачі розводите, що ваші товари та послуги нікому не потрібні? Дайте людям можливість відчути себе живими, гідними, платоспроможними.

Якщо ви щось продаєте, станьте для них ресурсом – місцем, де можна оплатити навіть те, що можна отримати безкоштовно. Як каву, гарячу їжу, психологічну допомогу чи онлайн-уроки англійської. Люди платять за це. Так хай заплатять і вам.

Відновлюйте роботу (якщо ви ще цього не зробили), заробіть на себе і на Перемогу. Яке ж то щастя, заробляти самим і допомагати волонтерам та фронту!

Все. Відбій тривоги.
Йду в душ.
Потренуюся красиво роздягатися.
Інструкція на фото.

Посміхнулися? Я щаслива! Значить ви ці 3 хв. не думали про війну”.

Під час читання книги ви посміхатиметеся часто, гарантуємо 🙂