Розберемося з тим, як правильно купувати посилання, щоб вони принесли для просування максимальну користь, і як не зливати бюджети на сумнівні ресурси з не підтвердженою ефективністю. Насамперед нагадаємо, навіщо купувати посилання, що таке закупівля посилань і як зробити оптимізувати цей інструмент.

Купівля посилань – як і навіщо?

Нарощення посилальної маси сайту – це один із популярних методів SEO-оптимізації сайту для пошукових систем, що може бути дуже ефективним при вмілому його застосуванні. Купуючи посилання на сайт, який ви хочете оптимізувати та просунути у ТОП видачі пошукової системи, ви, за допомогою посилань зі сторонніх перевірених ресурсів, підвищуєте його авторитет і, таким чином, пошукова система сприймає ваш сайт, як першоджерело або перевірене та надійне джерело інформації, а це додає очок. Одним із ключових моментів тут є перевірені ресурси, і не слід забувати також про їх релевантність. Що це і як встановити ці показники?

Релевантність ресурсів для купівлі посилань

Крім рейтингу, пошукові системи також мають антирейтинги, в які потрапляють необережні покупці дешевих посилань, в погоні за кількістю, а не якістю. Чому це небезпечно і як уникнути протилежного ефекту від просування сайту за допомогою лінкбілдингу? Давайте по черзі: існують сайти-смітники, що просто продають будь-які посилання і пошукова система вже давно їх визначила, як нерелевантні. Вони можуть мати накручені відвідування та користувачів-ботів, що не принесе для вас користі в просуванні, а лише зашкодить. Те ж саме стосується і сайтів з невідповідною для вас тематикою – адже купівля посилань на таких ресурсах може стати тривожним дзвіночком для пошуковика.

Як купувати посилання ефективно

Які сайти можна і потрібно вважати релевантними і такими, що підходять для закупівлі посилань? Це сайти з відповідною тематикою, що ранжуються в пошукових системах і не мають накручених користувачів.

Як це перевірити? Існують спеціальні сервіси для визначення важливої інформації про сайт, але частіше за все, вони платні, вручну ж, без необхідних знань та навичок, таку перевірку зробити доволі складно, але рішення є: можна скористатись послугами готової біржі посилань. Такі ресурси дбають про свою репутацію та пропонують користувачам лише перевірені платформи, щоб купити там посилання, а крім того, вони можуть за вашим запитом здійснити підбір релевантних для вас ресурсів та відфільтрувати їх під ваш бюджет. Адже платформи володіють всіма корисними даними про сайти, де можна купити посилання. І однією з таких бірж є on-news.net – відповідальна українська біржа посилань, де зібрані загальноукраїнські та локальні ресурси, які додатково можна відфільтрувати за тематикою та отримати всю необхідну вам інформацію.

Отож, щоб ефективно закупити посилання на сайт, потрібно дотримуватись простих правил: користуватись послугами перевірених підрядників, обирати надійні сайти та стежити за їх тематичною та територіальною відповідністю вашому сайту.

Матеріал публікується на умовах інформаційного партнерства.