Жіночий гаманець повинен бути практичним, функціональним, презентабельним. Обираємо стильний і функціональний аксесуар!

Критерій №1: місткість

Щоб акуратно розмістити гроші, візитки, водійські права, кредитні картки, потрібен аксесуар значного обсягу з великою кількістю відділень. Це забезпечить організоване розташування і швидкий доступ до них. Поширений і компактний варіант – для зберігання лише купюр і монет. Ознайомитися з різноманітністю моделей і підібрати жіночий гаманець можна за посиланням.

Критерій №2: конструкція

Класичний гаманець має прямокутну форму, горизонтального типу, і панель, що закриває верхню частину, із застібкою-кнопкою. Можлива наявність додаткових кишень з віконцями для прав або фотографій, пластикових карток. Внутрішні відділення закриваються за допомогою блискавок.

Критерій №3: зовнішній вигляд

Найбільш поширений варіант матеріалу для виготовлення гаманців – м’яка теляча шкіра. Поверхня може бути гладкою, лакованою або фактурною – з імітацією шкіри змії або крокодила. Можна вибрати традиційні консервативні забарвлення: коричневе, чорне, сіре або надати перевагу яскравим аксесуарам, з принтами, малюнками і візерунками.

При виборі орієнтуйтесь на свій стиль і смак. Якісні вироби за вигідними цінами можна придбати в інтернет-магазині «Міратон».