Nestlé Purina® розробила і презентує в Україні перший і єдиний у світі корм Pro Plan® LiveClear®, що безпечно зменшує рівень алергенів у котів і дозволяє людям із алергічною реакцією більше часу проводити зі своїми улюбленцями.

Продукт був розроблений на основі революційного відкриття науковців Purina® після 10 років досліджень. Ключовим інгредієнтом Purina® Pro Plan® LiveClear® є специфічний білок, отриманий із курячих яєць, що нейтралізує Fel d1 у слині кота, внаслідок чого менша кількість алергену переноситься на шерсть котів, коли вони доглядають за собою. Як ідеться в опублікованому дослідженні, Purina® Pro Plan® LiveClear® зменшує кількість алергенів на шерсті котів у середньому на 47%, починаючи з третього тижня щоденного годування.

Pro Plan® LiveClear® — це 100% повнораціонний, збалансований і смачний сухий корм для котів суперпреміум класу, призначений для щоденного годування. У спеціалізованих магазинах для домашніх тварин та ветеринарних клініках України будуть доступні для продажу чотири різновиди продукту:

  • раціон із індичкою для кошенят;
  • раціон із індичкою для дорослих стерилізованих котів;
  • раціон із лососем для дорослих стерилізованих котів;
  • раціон із індичкою для стерилізованих зрілих котів.

Як зазначив Алессандро Дзанеллі, генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові: “Цей продукт є кульмінацією досліджень Nestlé Purina. Ми раді поділитися цією інновацією в Україні. Сприяючи цим покращенню життя домашніх тварин та людей, які їх люблять”.

“Беручи до уваги, що близько 20% людей у світі страждають від підвищеної чутливості до алергенів, ми пишаємося безпрецедентним науковим проривом та спеціально створеним унікальним кормом для котів”, — говорить Ігор Дубовик, директор бізнесу кормів для тварин Nestlé Purina® в Україні та Молдові.

Алергія не завадить

За результатами дослідження,  в Україні 14% респондентів підтвердили наявність чутливості до  алергену котів особисто в них або в когось із найближчого кола родини. У 88% власників котів, що мають реакцію на алерген або хтось з членів їх сім’ї продовжують взаємодію з котом. 13% власників котів щодня приймають медичні препарати, щоб безпечно взаємодіяти з котом, а 18% обмежують час проведення з улюбленцем і 22% встановлюють межі для перебування кота в домі. 

Також, як показало дослідження, незважаючи на всі дії, які щодня роблять люди з чутливістю на алерген Fel d1, якщо лікар рекомендує позбутися кота, то тільки 2% відповіли, що прислухаються, а 73% залишать кота і будуть шукати альтернативні шляхи вирішення цієї проблеми.  

Доктор Ебенезер Сатьярадж, імунолог Purina®, відзначив: “Зменшення алергенів за допомогою корму й без застосування методів, при яких люди були змушені менше спілкуватися з котами чи вдаватися до використання сторонніх продуктів, є справжнім переворотом в імунології. Розробка наших вчених здатна назавжди змінити життя людей із алергією“.