Експерти рослинної косметики Yves Rocher, розуміючи, наскільки жіноча шкіра залежить від пори року, розробили три скраби-гоммажі спеціально для її сезонних потреб. Для інтенсивного відлущення та регенерації шкіри створили гоммаж «Оновлення для тіла», для дихання клітин і оновлення – гоммаж «Детокс для тіла», для пом’якшення – гоммаж «Живлення для тіла». Дівчата з журналу «Українки» одними з перших протестували новинку жовтня і діляться враженнями.

Гоммаж «Оновлення для тіла» Yves Rocher  

Має приємну ультракремову текстуру і цілющий склад – гоммаж збагачений пудрою абрикосових кісточок, які природно відлущують ороговілі клітини шкіри і роблять її дуже гладкою. Якщо б можна було проставити бали за рівень ексфоліації, то цей гоммаж отримав би 5 з 5: він не з тих скрабів, якими намастилася, потерла, а шкіра стала – так – приємною на дотик, але не більше.  Гоммаж «Оновлення для тіла» справді ефективно знімає «стару шкіру», що підтверджено навіть офіційними тестуваннями бренду: у жінок, які вже скористалися гоммажем, шкіра очищується, регенерується на 85%.

Гоммаж «Детокс для тіла»  Yves Rocher

В основі цього гоммажу – вугілля! Рослинного походження, звісно. Власне, його мікрочасточки й видаляють ороговілі клітини, позбавляють шкіру від забруднень, пов’язаних з перебуванням у міському середовищі, а кремова текстура залишає шкіру м’якою та гладенькою. 25 жінок, які перед запуском гоммажу з вугіллям офіційно його тестували, майже на 100% відзначили ідеальне пом’якшення і оновлення шкіри. Одна з наших авторок, яка використала вже пів тюбика, теж дуже задоволена.  

Гоммажі достатньо використовувати 1-2 рази на тиждень

Гоммаж «Живлення для тіла» Yves Rocher

Цей гоммаж збагачений олією каріте та часточками шкаралупи цього горіху. Засіб діє водночас у двох напрямках: ексфоліює, тобто делікатно знімає сухі, відмерлі клітини з тіла, а потім живить очищену шкіру. Завдяки насиченому складу, цей гоммаж оцінять дівчата з сухою шкірою: він відчутно пом’якшує, ніжно відлущує і насичує шкіру не гірше живильного крему.

Всі три засоби – гоммаж «Оновлення для тіла», гоммаж «Детокс для тіла», гоммаж «Живлення для тіла» дуже прості у застосуванні: нанести на вологу шкіру тіла, помасувати м’якими рухами, потім ретельно змити водою.

Гоммажі, які вся косметика Yves Rocher, містять понад 98% інгредієнтів натурального походження, ексфоліюючі часточки взагалі на 100% рослинного походження, а формула є повністю біорозкладною. Таким чином, ми очищуємо не лише тіло, а й не забруднюємо зайвий раз навколишнє середовище.

Не менш цікавою новинкою є і дезодоранти від Yves Rocher, у яких поєднані натуральність та ефективність.