Yves Rocher, парфумована вода з сандалом Voile d’Ocre

Парфумована вода Voile d’Ocre, яку випустив відомий французький бренд Yves Rocher, – новинка з новою для парфумерного портфоліо бренду нотою: неймовірно спокусливим та чуттєвим сандалом.

Кожна парфумована вода – це маленька історія. Автори аромату – парфумери Ан Айо та Фабріс Пеллегрен, створюючи Voile d’Ocre, уявляли собі «вибудовану з охристої землі цитадель, що причаїлася на краю спекотної пустелі». «Вона вабить кожного сховатися за її столітніми мурами та насолодитися свіжою прохолодою. А розпечені сонцем піщані дюни обрамляють горизонт, немов огортаючи будівлю туманним ореолом золотого сяяння».

Парфумери Yves Rocher зробили акцентними в Voile d’Ocre ноти сандалового дерева та кедра. «Яскравий акорд пряних нот кедру контрастує із м’яким звучанням вершкових нот сандалу, народжуючи нові, сміливі та водночас тендітні грані чуттєвості. Voile d’Ocre наповнений емоціями, духом пригод, прагненням до самовираження та бажанням єднання з природою».

Ця парфумована вода виробляється на бретонських фабриках Yves Rocher у Франції. Щоб знизити вплив на навколишнє середовище, бренд дотримується принципів ековідповідального виробництва: кришка парфумованої води виготовлена з переробленого пластику, а флакон і картонна коробка підлягають вторинній переробці. Формула містить більше 93% інгредієнтів натурального походження.