Десятки – це, звісно, образний вислів. Але косметична новинка Yves Rocher дійсно має різноманітні способи використання: як засіб, що полегшує розчісування, як денний догляд для м’якості та гладкості волосся, як нічна маска для інтенсивного відновлення тощо.

Негативний вплив навколишнього середовища та інші фактори (часте розчісування, використання стайлерів, хімічна завивка, регулярне фарбування) пошкоджують волосяний стрижень волосся та порушують його захисний ліпідний шар. Волосяні цибулини не отримують в повному обсязі живильних речовин, волосся стає ослабленим, ламким та сухим, починає сіктись. В такому випадку, аби повернути красу та здоров’я, волосся необхідно відновити та зміцнити, покращити еластичність.

Експерти рослинної косметики  Yves Rocher створили унікальний універсальний догляд для пошкодженого волосся – гаму мультифункціональних засобів для його відновлення з  двох інгредієнтів:

  • відновлювальної олії жожоба, що сприяє реконструкції волосяного стрижня та захищає волосся від подальших пошкоджень;
  • полісахаридів блакитної агави, що вперше використовуються в косметиці; вони вдвічі покращують мікроциркуляцію шкіри голови, інтенсивно живлять волосяні цибулини, зміцнюючи волосся та повертаючи йому природну красу.

Універсальний догляд з олією жожоба для сухого пошкодженого волосся

Це концентрований незмивний продукт для комплексного догляду за сухим пошкодженим волоссям. Формула без силікону з текстурою бальзаму та ніжним, приємним ароматом пом’якшує волосся та надає йому шовковистості, а органічна олія жожоба інтенсивно живить волосяний стрижень, відновлюючи пошкоджену структуру волосся.


Універсальний догляд з олією авокадо для ламкого пошкодженого волосся

Це також концентрований незмивний продукт для комплексного догляду за сухим пошкодженим волоссям. Створений для тонкого волосся, незмивний засіб має легку текстуру, що не обтяжує та не залишає відчуття жирності, та формулу на основі олії авокадо.

Олія авокадо насичує волосяний стрижень незамінними жирними кислотами, вітамінами та олігоелементами, відновлює та підтримує ліпідний баланс волосся. Олія збагачена вітаміном Е, що має дивовижні антиоксидантні властивості. Формула не містить силікону, має легку текстуру бальзаму та ніжний, приємний аромат.

Способи використання

Універсальний догляд може використовуватися кількома способами:

  • перед укладанням волосся феном та брашингом: живить та захищає волосся, полегшує розчісування й процес стайлінгу.
  • для завершення стайлінгу: пом’якшує та моделює локони, «дисциплінує» неслухняне кучеряве волосся.
  • як нічна маска: інтенсивно регенерує волосся впродовж 8 годин

Рекомендації щодо застосування обох засобів: наносити рівномірно на всю довжину волосся, уникаючи коренів. Не потребує змивання. Використовуйте вранці або ввечері, до або після укладки, на сухе або вологе волосся.