Нещодавні наукові відкриття довели, що там, де зустрічаються земля і море, рівень насичення киснем особливо сприятливий для людини – як для мозку, так і для тіла. Надихнувшись цими відкриттями, дослідники Yves Rocher створили інновацію 100% рослинного походження –  надзвичайно ефективний комплекс активних інгредієнтів. Вони поєднали екстракт настурції, вирощеної згідно з принципами органічного землеробства на власних полях Бренда у Ла-Гасії, та екстракт мікроводоростей тетраселміс, вирощених у фотобіореакторі поблизу берегів Бретані.

Ці два запатентовані  активні рослинні інгредієнти стимулюють виведення токсинів зі шкіри та насичення її клітин киснем.

Подвійна природна сила

Діючи в глибоких шарах шкіри, екстракт настурції покращує кисневе живлення клітин, аби наповнити її життєвою силою. Екстракт мікроводоростей тетраселміс посилює  антиоксидантний захист шкіри та допомагає їй протистояти негативним впливам та забрудненню навколишнього середовища. Ці дві рослини дали життя ексклюзивній запатентованій інновації 100% рослинного походження, яка стимулює оксигенацію шкіри, покращуючи транспортування кисню (+45%) та його засвоєння у клітинах шкіри (+62%), а також виводить токсини з клітин, активуючи відповідні механізми.

Мікроводорості культивують у фотобіореакторах поблизу берегів Бретані, повністю зберігаючи ресурси океану. Такий метод вирощування вдосконалювався впродовж 25 років із використанням відібраних штамів цієї рослини.

Настурція вирощується на власних полях бренда Yves Rocher у Ла-Гасії, Бретань, за принципами органічного землеробства.


Сироватка для обличчя «Детокс та кисень»

Сироватка очищує шкіру від токсинів та захищає її від негативних зовнішніх впливів, що є причиною передчасного старіння. Через місяць використання вікові та мімічні зморшки скорочуються, шкіра наповнюється силою, набуває здорового і сяючого вигляду.

Засіб має прозору акватичну перламутрову текстуру.

Рекомендації щодо застосування: наносити щодня на попередньо очищену шкіру обличчя до використання денного та нічного догляду.


Денний активний догляд для обличчя «Детокс та кисень»

Денний активний догляд має гелево-кремову текстуру, очищує шкіру від токсинів та захищає від негативних зовнішніх впливів, що спричиняють її передчасне старіння.

Через 1 місяць використання вікові та мімічні зморшки скорочуються, шкіра наповнюється силою, набуває здорового та сяючого вигляду.

Рекомендації щодо застосування: наносити щодня вранці на попередньо очищену шкіру обличчя, після використання сироватки.


Нічний відновлювальний догляд для обличчя «Детокс та кисень»

Одразу після першого застосування крему шкіра може вільно дихати, стає  більш пружною і свіжою. Через 1 місяць використання вікові та мімічні зморшки скорочуються, шкіра наповнюється силою, набуває здорового і сяючого вигляду.

Засіб має гелеподібну текстуру.

Рекомендації щодо застосування: Наносити щодня ввечері на попередньо очищену шкіру обличчя, після використання сироватки.


Догляд для контуру очей «Детокс та кисень»

Засіб миттєво зволожує шкіру навколо очей, надає сяяння та захищає від зовнішніх забруднень. Помітно скорочує вікові та мімічні зморшки. Через 1 місяць використання темні кола навколо очей  стають менш помітними, шкіра контуру очей свіжа, здорова і сяюча.

Має текстуру освіжаючого гелю.


Новий екодизайн

Картонне паковання усіх засобів гами виготовлене з деревини підвідомчих лісів. Yves Rocher відмовився від стандартного формату коробки та зменшив кількість картонних стінок задля збереження картону. Такий крок дозволить скоротити споживання картону для денного та нічного догляду на 41% протягом року в порівнянні зі звичайною картонною упаковкою. Також паковання не містить захисної пластикової плівки. Відмова від плівки дозволяє скоротити 1,8 тон пластику протягом року.