Riche Crème Yves Rocher, колекційне видання

Важко повірити, але відомому всім європейським жінкам крему Riche Crème Yves Rocher  виповнюється 50 років. Ювілей заслуговує особливого вшанування – бренд випустив колекційне видання і присвячує його унікальній красі кожної жінки.

Оксамитова ніжна текстура, вишуканий аромат, ефективність – все це, починаючи з 1973 року, робить гаму Riche Crème культовою. Її збагачені цінними оліями формули довели свою ефективність у догляді за сухою шкірою, що потребує більш інтенсивного живлення та регенерації. До речі, він стане чудовим подарунком мамі до свята весни 🙂

Крем тисячі троянд

У складі відновлювального крему глибокої дії Riche Crème – 30 цінних олій з антивіковими властивостями, доповнених новим інгредієнтом – олією 1000 Троянд. Вона сприяє клітинному відновленню шкіри. Для отримання 1 кг цієї олії, багатої цінними живильними та відновлювальними елементами, потрібно 1 тонну свіжих дамаських троянд.

Квіти збирають вручну, як правило, жінки. Збір урожаю відбувається удосвіта: в цей час концентрація летких молекул в квітах досягає свого максимуму. Виробництво цінного рожевого воску дуже трудомістке через процес збору сировини та складність процесу екстракції. Після цього віск додають в рослинну олію жожоба.  

Моментальний ефект

Одразу після нанесення крем Riche Crème повертає шкірі відчуття комфорту, вона стає м’якою та оксамитовою. Через 1 місяць використання 90% жінок відзначили, що шкіра стала більш еластичною, а крем має живильну та відновлювальну дію. Крем достатньо наносити вранці на попередньо очищену шкіру обличчя. Він призначений для щоденного застосування, містить більше 88% інгредієнтів натурального походження і вважається веганською косметикою.