Соня Морозюк нещодавно заручилася і надихнула дизайнерів ювелірного бренду Kimberli на створення особливої колекції, яка демонструє, що кохання є тією рушійною силою, яка допомагає йти вперед навіть у найважчі часи.

У новій колекції використовуються високоякісні матеріали: біле, жовте та рожеве золото, серед дорогоцінного каміння – діаманти та рубіни – камені, які символізують кохання. Кожна прикраса – результат кропіткої ручної роботи. Одна з таких – обручка з гравіюванням “KOXAYOU” для заручин.

Нова особлива колекція вже представлена в бутіках Kimberli та на офіційному сайті бренду

“Моя творчість – про сенси: актуальні, потрібні, ті, що на часі. Втілити їх меседж у ювелірні прикраси було давньою мрією. І тепер, кольоровими сенсами з полотна ви щодня прикрашаєте свою неповторну унікальність”, коментує колоборацію Соня Морозюк.

“Я активно підтримую мистецтво, тому колаборація з відомою художницею сучасності стала логічним кроком для нашої компанії. Соня Морозюк не просто українська художниця, творчість якої ми хочемо підтримати, її слово кохаyou надихнуло наших майстрів”, – коментує колекцію засновник бренду Kimberli Ігор Ільчишен.

Також у рамках колаборації намальовані особливі картини, які разом із колекцією будуть представлені у шоурумах ювелірного бренду.