Спеціально для очищення шкіри із віковими змінами французький бренд Yves Rocher створив окрему гаму Pur Calendula. Адже зріла шкіра, як правило, схильна до сухості. Для догляду за нею підходять більш ніжні, насичені, заспокійливі текстури.

В основі цієї гами – цілюща календула, відома заспокійливими та захисними властивостями. Yves Rocher вирощує її на власних полях в Ла-Гасії згідно з принципами агроекології. Причому частка натуральних інгредієнтів у складі Pur Calendula складає до 99%. Завдяки методу 100% натуральної екстракції цілющі властивості календули повністю зберігаються, сприяючи відновленню та розгладженню шкіри. До гами Pur Calendula увійшли два засоби – молочко-демакіяж і лосьйон.


Молочко-демакіяж з календулою для живлення

Лагідно видаляє макіяж та розгладжує шкіру

Молочко-демакіяж на основі календули біо з розгладжувальними властивостями поєднує ефективність засобу для зняття макіяжу із комфортом ніжного молочка. Формула з текстурою нежирного молочка ніжно дбає про шкіру, лагідно видаляє макіяж, очищує від забруднень та розгладжує шкіру, надаючи комфорту після очищення. Має нейтральний рівень pH для шкіри.


Лосьйон з календулою для живлення

Тонізує, розгладжує зморшки та надає шкірі комфорту

Лосьйон на основі Календули Біо з розгладжувальними властивостями має формулу з гелеподібною текстурою, миттєво тане на шкірі, тонізує, зволожує та відновлює природне сяяння. Засіб надає шкірі комфорту та розгладжує зморшки. Має нейтральний рівень pH для шкіри.