Французький бренд Yves Rocher наче знав, що цього року влітку термометр рідко опускатиметься за позначку +30, і створив новий продукт – квіткову воду: спрей з екстрактів цілющих рослин для чутливої та жирної шкіри і для зони навколо очей. Достатньо розпилити воду на шкіру – і моментально повертається відчуття свіжості. Справжній «душ у сумочці»!  

Очищаюча квіткова вода з м’ятою для жирної шкіри, гама Pure Menthe  

Збагачена природними активними компонентами очищає та тонізує шкіру, балансує роботу сальних залоз, звужує розширені пори, усуває надлишки себуму, освіжає колір обличчя та відновлює природне сяяння. Завершує процедуру зняття макіяжу, готує шкіру до нанесення догляду. Має нейтральний рівень pH.

Квіткова вода з ромашкою для чутливої шкіри, гама Pure Camomille

Формула з освіжаючою текстурою заспокоює чутливу шкіру, зменшує відчуття стягнутості, повертає їй комфорт, може наноситися на волосся, якому вода надає легкого золотавого відтінку та природного блиску.

Квіткова вода з волошкою для контуру очей, гама Pur Bleuet

Усуває подразнення та тонізує шкіру навколо очей, позбавляє ознак втоми, знімає набряки. Ідеально підходить для чутливих очей.

Концентровані формули на 99% складаються з інгредієнтів натурального походження та не містять ароматизаторів

Як наносити квіткову воду

Користуйтеся вранці та ввечері за допомогою ватного диска або розпилюючи на шкіру обличчя та волосся із заплющеними очима. Квіткову воду не потрібно змивати.

В основі квіткової води – чисті екстракти ромашки, волошки та м’яти біо, вирощені на власних полях Yves Rocher в Ла-Гасії згідно з принципами агроекології. Екстракти отримані шляхом парової дистиляції – 100% натурального процесу. Він дозволяє зберегти всі корисні властивості рослин.