Гама Anti-Age Global від експерта рослинної косметики Yves Rocher інтенсивно корегує всі ознаки вікових змін шкіри. Вона розгладжує зморшки, робить шкіру більш пружною та еластичною, активізує процеси регенерації, вирівнює колір та рельєф шкіри, повертає природне сяяння.

Клітини шкіри мають здатність до самовідновлення, вони можуть створювати матеріал для її будови та обмінюватися інформацією для її правильного функціонування. Вік і стреси негативно впливають на функції клітин (шляхом окиснення/ запалення) та порушують процес їх життєдіяльності. Таким чином, клітинне відновлення сповільнюється, стає нерегулярним та менш якісним.

«Нектар бруньок»

Гемотерапія – це напрямок науки, який вивчає бруньки, які є джерелом життя для будь-якої частини рослини. У них містяться всі основні елементи для росту та життєдіяльності: вітаміни, мінерали та інші поживні речовини. Здатність бруньок рости та розвиватися пов’язана з наявністю в їх тканинах цінних рослинних клітин, які не мають аналогів, але мають потужні властивості до регенерації.

Експертам Рослинної Косметики Yves Rocher вдалося відокремити та отримати екстракт цих клітин для застосування в косметичних цілях. Вони використали процес рослинної біотехнології, який дозволяє за допомогою єдиної екстракції виробляти безліч таких клітин.

Як тільки експерти довели позитивний вплив рослинних клітин на шкіру, вони почали працювати над поліпшенням асиміляції та ефективності активного інгредієнта методом фрагментації клітин, щоб отримати цінну речовину, та створили «нектар бруньок».

Нектар бруньок дозволяє зменшити кількість «негативної інформації», поява якої спричинена частими стресами та якою обмінюються клітини, і перезапустити клітинну активність, стимулюючи швидке оновлення клітин уже через 72 години. Коли налагоджуються міжклітинні зв’язки, клітини відновлюють своє нормальне функціонування, яке відіграє важливу роль в боротьбі з віковими змінами, як в глибинних шарах, так і на поверхні шкіри.

Сила однієї бруньки

Для створення нектару бруньок експерти Yves Rocher застосували рослинну біотехнологію, завдяки якій вони отримали екстракт цінних клітин з лише однієї бруньки дерева, яке росте та охороняється в ботанічному саду в Болоньї, Італія. Цей високотехнологічний процес дозволяє зберегти природні ресурси та дбайливо ставитися до навколишнього середовища, позаяк при його використанні немає потреби вирощувати велику кількість рослин або збирати з них бруньки, необхідні для їхнього росту.

До гамми Anti-Age Global увійшло шість засобів, і один з них – есенція – є унікальною новинкою цього року

Омолоджувальна есенція Anti-Age Global

Вона вирівнює тон шкіри завдяки екстракту кореня солодки, який входить до складу формули та робить пігментні плями менш помітними. Також есенція робить шкіру більш гладенькою, повертає їй природне сяяння. З кожним днем ​​застосування скорочується глибина зморщок, шкіра стає більш пружною, а колір обличчя більш однорідним. Вже через місяць застосування шкіра виглядає підтягнутою та еластичною.

Есенція має легку флюїдну текстуру, яка швидко вбирається шкірою.

Рекомендації щодо застосування: наберіть кілька крапель есенції за допомогою спеціального дозатора у формі піпетки, який відміряє необхідну кількість засобу. Видавіть засіб на долоню, потім легкими масажними рухами нанесіть есенцію на обличчя, просуваючись від центру до зовнішніх контурів. Застосовуйте продукт вранці та ввечері на ретельно очищену шкіру обличчя.


Денний крем Anti-Age Global

Крем має зволожувальну текстуру, робить шкіру оксамитовою та ніжною на дотик. З кожним днем ​​розмір та глибина зморщок зменшуються, шкіра стає більш пружною. Через місяць застосування вона виглядає більш підтягнутою та еластичною, значне скорочення зморщок.

Рекомендації щодо застосування: розігріти невелику кількість крему в долонях та легкими масажними рухами нанести його на обличчя, від центру до зовнішніх контурів. Застосовувати вранці на ретельно очищену шкіру обличчя.


Двофазний нічний відновлювальний концентрат Anti-Age Global

Створений для застосування у нічний час, концентрат активізує оновлення клітин в глибоких шарах шкіри лише за 72 години і допомагає налагодити міжклітинні зв’язки для відновлення їхніх природних функцій.

Засіб впливає на всі ознаки вікових змін в глибоких шарах шкіри та з кожним днем покращує якість епідермісу: розгладжує зморшки, зміцнює, відновлює об’єм, наповнює енергією, оновлює, вирівнює тон та рельєф епідермісу, посилює природне сяяння. Шкіра стає пружною, виглядає оновленою та свіжою.

Концентрат містить двофазну формулу, що поєднує сироватку та олію із шовковистою, ніжною текстурою, що швидко вбирається, не залишаючи відчуття жирності на шкірі. Також до його складу входять: подвійна концентрація нектару рослинних бруньок; цінні рослинні олії, зокрема олія Жожоба із винятковими відновлювальними властивостями.

Рекомендації щодо застосування: перед використанням струсіть флакон. Декілька крапель сироватки нанести на очищену шкіру обличчя і шиї на ніч.


Нічний Крем Анти-Аж Глобаль

Крем має легку текстуру, дарує тривале відчуття комфорту. Повертає природне сяяння шкіри, зникають ознаки втоми, вирівнюється тон шкіри, зменшується глибина та кількість зморщок.

Рекомендації щодо застосування: розігріти невелику кількість крему в долонях та легкими масажними рухами нанести його на обличчя, від центру до зовнішніх контурів. Застосовувати ввечері на ретельно очищену шкіру обличчя. На ранок шкіра виглядає зволоженою, більш еластичною та сяючою.


Крем для контуру очей Anti-Age Global

З кожним днем ​​шкіра навколо очей виглядає помітно молодшою: мімічні та глибокі зморшки скорочуються.

Рекомендації щодо застосування: наносити вранці та ввечері на шкіру навколо очей легкими круговими рухами від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.


Коректор від пігментних плям Anti-Age Global

Шкіра стає більш пружною, повертається природне сяяння, колір обличчя стає однорідним. Із кожним днем ​​пігментні плями стають менш помітними, шкіра більш гладенька. Колір обличчя вирівнюється, шкіра виглядає підтягнутою та сяючою.

Коректор має освіжаючу текстуру крем-гелю.

Рекомендації щодо застосування: наносити вранці та ввечері після основного догляду місцево на пігментні плями за допомогою спеціального аплікатора.

Формули гами Anti-Age Global містять понад 89% інгредієнтів натурального походження. Упаковка гами виготовлена з FSC-сертифікованого картону та підлягає вторинній переробці. Обираючи цей продукт, ви сприяєте збереженню лісів.